Relacja z konferencji Altax

We wtorek, 28 lutego br. odbyła się konferencja prasowa połączona z warsztatami kreatywnymi, których celem było przedstawienie naszego nowego produktu – farby do dekoracji ogrodu Altax Viva Garden! Spotkanie odbyło się w specjalnie zaaranżowanym na ogród – przeszklonym patio w jednym z ciekawszych miejsc na warszawskiej Pradze, w atmosferze wiosennej aury i bajecznych barw Altax Viva Garden!

 


Spotkanie poprowadził Dyrektor ds. Marketingu, Pan Jarosław Majchrzak, który zaprezentował farbę ogrodową zadedykowaną paniom planującym przeprowadzić metamorfozę swoich zielonych stref odpoczynku. Z kolei Martyna Kaczmarek – projektantka i miłośniczka ogrodów, ambasadorka Altax Viva Garden! podczas warsztatów opowiedziała o trendach ogrodniczych na najbliższy sezon. Informacje nt. kluczowej współpracy w zakresie sprzedaży produktu przedstawił nasz partner, Pan Maksymilian Litwinow, Dyrektor ds. Marketingu Castoramy.

 


Po prezentacji oraz pokazie filmu na stronie
vivagarden.pl rozpoczęliśmy warsztaty pod okiem znanych youtuberek i pasjonatek DIY – Sprytnych Babek, które pomagały uczestnikom, wykonać ogrody w szkle. Dziennikarki miały okazję wypełnić miniatury ogrodów zestawem specjalnych liściastych roślin, a farby Altax Viva Garden! wykorzystały do pomalowania mebelków i dekoracji - ławeczek, stolików i krzesełek. Wszystko w myśl zasady „DIY – zrób to sam” oraz wedle indywidualnej koncepcji kolorystycznej, dzięki czemu szklane kompozycje nabrały osobistego charakteru. Małe dzieła sztuki powędrowały z uczestnikami warsztatów do domów, aby inspirować do ozdabiania, odnawiania i łączenia kolorów we własnych ogródkach przez cały rok. Jak widać na zdjęciu obok - my też dobrze się bawiliśmy!

 

Gościliśmy 22 dziennikarzy z kluczowych tytułów lifestylowych, kobiecych i wnętrzarskich, którzy z entuzjazmem uczestniczyli w warsztatach. Zainteresowanie mediów tematem można już było zaobserwować w trakcie konferencji – podczas której odbyły się dwa wywiady (z Panem Dyrektorem, Jarosławem Majchrzakiem i Martyną Kaczmarek) do serwisów Agory oraz PAP Life. Monitorujemy wpisy uczestników na instagramie, oraz publikacje naszych materiałów prasowych w Internecie. Zgodnie z planami wydawniczymi pism drukowanych oczekujemy w najbliższym czasie także publikacji w prasie.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z warsztatów pod linkiem https://lion.box.com/s/zdlb8aqkrj8bns627zt6y5z6d76rgvif

Back to Top