3 szybkie sposoby aby ubarwić ogród na wiosnę

3 szybkie sposoby aby ubarwić ogród na wiosnę

Ciepło, coraz cieplej… wiosna, choć mocno spóźniona, wkroczyła ostatnio gwałtownie do naszych ogrodów. Jak zwykle mamy w nich sporo roboty, ale nadal z niecierpliwością wyczekujemy na to, aż rośliny na dobre oswoją się z początkiem sezonu i pokażą pełnię swojego piękna. Co zrobić aby ubarwić ogród lub zająć się pracą w oczekiwaniu na roślinnych spóźnialskich?

Wiosenne kompozycje w donicach

Jeśli nadal czekasz na wiosenne kwiaty, warto wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć kilka wiosennych kompozycji w donicach. Nie tylko łatwiej ułożysz rośliny w mniejsze, urocze kompozycje ale ich dodatkowym atutem mogą się też stać donice, które pomalowane wyrazistym kolorem VIVA! GARDEN dodatkowo wyróżnią kwiaty na tle ogrodu.

Ogrodowy przybornik

Na zbliżający się, pracowity sezon w ogrodzie na pewno przydadzą się uporządkowane narzędzia. Zgromadź je w jednym miejscu i spraw, aby stało się ono dodatkowo świetną ozdobą twojego ogrodu! Narzędziowy przybornik łatwo stworzysz z palety czy kilku połączonych ze sobą desek – sprawdź w naszych inspiracjach jakie to proste!

https://vivagarden.pl/portfolio/jak-bardzo-latwo-i-szybko-odnowic-szopke-ogrodowa/

Udekoruj ogród własną kreatywnością

Czasem wystarczy spojrzeć na rośliny i przedmioty z nieco innej strony – kilka wstążek zawiązanych na jeszcze nierozkwitłym krzewie, filiżanka z posadzonymi krokusami, konewka owinięta lampkami… każdy pomysł jest dobry, jeśli tęsknisz za tętniącym życiem ogrodem. Pobaw się kolorami i własną wyobraźnią!

 

Back to Top