Domowy ogródek ziołowy ze skrzynek po winie
19 kwietnia 2017 by Administrator in Film, Metamorfozy 0 Comments

Zostały ci skrzynki po winie? Zamień je na ogródek zimowy dla twoich ulubionych ziół.

Read More
Stara komoda staje się wiszącym kwietnikiem!
6 kwietnia 2017 by Administrator in Film, Metamorfozy 0 Comments

Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:   

Read More
Betonowe pustaki w kolorowej odsłonie
4 kwietnia 2017 by Administrator in Artykuł, Metamorfozy 0 Comments

Beton, który ostatnio zawitał prawie wszędzie, znajdzie też swoje miejsce w ogrodzie! W łatwy i szybki sposób wykonasz ciekawą ozdobę z tego materiału – wystarczy wypełnić ziemią pustak i posadzić w nim ulubione rośliny. Stwórz ciekawą kompozycję, którą zaintrygujesz znajomych i dodaj jej więcej koloru za pomocą VIVA GARDEN! Ożyw beton za pomocą wyrazistych kolorów takich jak: Bezchmurne Niebo, Różowe Goździki czy Lawendowe Wzgórze. Doskonały efekt gwarantowany! Aby stonować efekt do minimalistycznych przestrzeni możesz użyć także “Słodkiej Borówki”.      

Read More
Metalowe elementy w nowych kolorach

Pastele to wdzięczne kolory, które z powodzeniem uzupełnią każdą kompozycję – zarówno na tarasie jak i w ogrodzie. Jeśli marzysz o kolorowej subtelności z odrobiną słońca – wybierz “Dojrzałą Pigwę”, która rozjaśni każde miejsce ciepłym, delikatnym blaskiem. Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:

Read More
MOŻE TROCHĘ EGZOTYKI NA CO DZIEŃ?

Przenieś się w dalekie, gorące krainy dzięki trzem soczystym kolorom! Kontrastowa kompozycja ”CZERWONEJ PIWONII”, „LILIOWCA RDZAWEGO” i „BEZCHMURNEGO NIEBA” ożywi Twój ogród. Stwórz miejsce do wspominania ostatnich podróży… lub planowania następnych 🙂 Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:    

Read More
Back to Top