Chodź! Pomaluj mój ogród!

Premiera farb dla kobiet Altax Viva Garden!

 

Balkon, taras, działka czy ogród to miejsca, do których często wzdychamy z tęsknotą. Szczególnie zimą, kiedy jedynym ratunkiem przed nieprzyjazną aurą jest ciepły koc, pod którym próbujemy przetrwać do wiosny. Przedwiośnie to także ten moment, kiedy w głowie rodzą się plany związane z porządkami i upiększeniem przydomowej przestrzeni i intensywnie poszukujemy inspiracji. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom producent farb Altax Viva Garden! zaprezentował nowość, farbę ogrodową zadedykowaną paniom planującym przeprowadzić metamorfozę swoich zielonych stref odpoczynku. Co więcej, Altax Viva Garden! z udziałem znanych youtuberek i pasjonatek DIY – Sprytnych Babek, zaprasza w pachnącą wiosną podróż po trendach kolorystycznych na nadchodzący sezon.

Kolor ma znaczenie

 Czy przywiązujemy uwagę do doboru kolorów na swoim balkonie, tarasie, działce czy też w ogrodzie? Aż 68% kobiet uznaje to za bardzo ważny element aranżacji. Jednocześnie przyznają również, że w przeszłości zdarzało im się pomalować coś, aby nadać temu przedmiotowi indywidualnego charakteru. Najczęstszą motywacją takiego działania jest chęć odnowienia starych zniszczonych rzeczy (61% badanych). Ze wszystkich tych kwestii doskonale zdaje sobie sprawę producent farby Altax Viva Garden!, który 28 lutego br. zorganizował w Warszawie warsztaty kreatywne dla dziennikarek, podczas których każda z uczestniczek miała szansę stworzyć niepowtarzalny ogród… w szklanej kuli. Pod okiem popularnych youtuberek - Sprytnych Babek - dziennikarki miały okazję wypełnić miniatury ogrodów zestawem specjalnych liściastych roślin, a farby Altax Viva Garden! wykorzystały do pomalowania miniaturowych mebli i dekoracji - ławeczek, stolików i krzesełek. Wszystko w myśl zasady „DIY – zrób to sam” oraz wedle indywidualnej koncepcji kolorystycznej, dzięki czemu szklane kompozycje nabrały osobistego charakteru. Małe dzieła sztuki powędrowały z uczestnikami warsztatów do domów, aby inspirować do ozdabiania, odnawiania i łączenia kolorów we własnych ogródkach przez cały rok!

A gdzie najczęściej poszukujemy inspiracji? Z badań zrealizowanych na zlecenie producenta wynika, że najczęściej zaglądamy do internetu (64%). Jednocześnie okazało się, że aż połowa respondentów ma także bogatą wyobraźnię i zmiany, które wprowadza do ogrodu czy na balkonie, to ich własna koncepcja. Jednak bez względu na osobiste upodobania, warto wysłuchać rad ekspertów, dzięki którym przydomowa przestrzeń będzie nie tylko wyrażała nasz indywidualizm, ale też oddawała aktualne trendy. Dlatego firma produkująca farby dekoracyjne Altax Viva Garden! zdecydowała się na nawiązanie współpracy z Martyną Kaczmarek – projektantką i miłośniczką ogrodów. Ambasadorka Altax Viva Garden! podczas warsztatów opowiedziała o  trendach ogrodniczych na najbliższy sezon.

Kolory wiosny 2017 to te subtelne, lekko rozmyte, nawiązujące do barw spotykanych w naturze. I takimi właśnie odcieniami inspirowaliśmy naszych gości podczas warsztatów – skomentowała Kaczmarek. Projektantka zaangażowana została także w pracę przy wiosennej edycji trendbooka Altax Viva Garden!, w którym możemy przeczytać, że  nadchodzący sezon to barwy delikatnych płatków kwitnącej wiśni, ciemnej kory drzew i soczystej zieleni młodych pączkujących listków. Reszta leży w rękach i wyobraźni każdego miłośnika ogrodów.

Spotkanie odbyło się w specjalnie zaaranżowanym na ogród – przeszklonym patio w jednym z ciekawszych miejsc na warszawskiej Pradze, w atmosferze wiosennej aury i bajecznych barw Altax Viva Garden!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz na stronę www.vivagarden.pl.

 

Back to Top