Głęboka biel stokrotki

Skoro jest wszedzie zielono, a zima odeszła to może by tak na biało? Tylko naszą głęboką bielą pod urocza nazwą „Stokrotka polna” pomalujesz wszystko – uzyskując ten sam odcień. Możesz pomalować drewno, metal, beton, ceramikę Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:

Read More
Betonowe pustaki w kolorowej odsłonie
4 kwietnia 2017 by Administrator in Artykuł, Metamorfozy 0 Comments

Beton, który ostatnio zawitał prawie wszędzie, znajdzie też swoje miejsce w ogrodzie! W łatwy i szybki sposób wykonasz ciekawą ozdobę z tego materiału – wystarczy wypełnić ziemią pustak i posadzić w nim ulubione rośliny. Stwórz ciekawą kompozycję, którą zaintrygujesz znajomych i dodaj jej więcej koloru za pomocą VIVA GARDEN! Ożyw beton za pomocą wyrazistych kolorów takich jak: Bezchmurne Niebo, Różowe Goździki czy Lawendowe Wzgórze. Doskonały efekt gwarantowany! Aby stonować efekt do minimalistycznych przestrzeni możesz użyć także „Słodkiej Borówki”.      

Read More
Metalowe elementy w nowych kolorach

Pastele to wdzięczne kolory, które z powodzeniem uzupełnią każdą kompozycję – zarówno na tarasie jak i w ogrodzie. Jeśli marzysz o kolorowej subtelności z odrobiną słońca – wybierz „Dojrzałą Pigwę”, która rozjaśni każde miejsce ciepłym, delikatnym blaskiem. Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:

Read More
Sposób na tarasowe donice

Kolory inspirowane naturą zawsze wyglądają razem dobrze! Baw się kolorami i stwórz ciekawe zestawienie. Nasycony, ciemny „Zielony Bluszcz” zagra z jasnym, ciepłym brązem „Orzechów Laskowych”, a do tego spokojnego, naturalnego zestawienia odrobinę niebieskich migdałów doda…”Niebieska Funkia”. Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:    

Read More
Wiszące ogrody

Wiszące ogrody, to nasza nowa propozycja. Doniczki w jaskrawych kolorach: „Słonecznikowy Ogród” i „Liliowiec Rdzawy”, dobrze kontrastują z zielenią roślin. Aby je lepiej wyeksponować powiesiliśmy je na ciemnych deskach pomalowanych „Słodką Borówką”. Ściany pomalowaliśmy stonowanym kolorem „Stokrotka Polna”. Całość wygląda ekscytująco! Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:      

Read More
Stolik ogrodowy dla dzieci

Stary stolik dla dzieci odzyskuje dawną młodość. Przekształć go w ciekawy, subtelny akcent ogrodowy, malując go „Niezapominajką” i „Stokrotką Polną”. Chłodne barwy doskonale ze sobą grają i wprowadzą powiew świeżości.

Read More
Latarenki

„Czerwone Piwoni” to kolor, który najlepiej kontrastuje z zielenią. Jest to odcień nie tylko wyrazisty, ale też niesamowicie stylowy. Elementy takie jak latarenka czy doniczka od razu zwrócą na siebie uwagę ustawione wśród gęstej roślinności. Dodaj swojemu ogrodowi nieco ognistego charakteru 🙂  

Read More
Doniczki w dwóch kolorach

Fajnym sposobem na kolorowe doniczki jest połączenie dwóch kolorów, które ze sobą kontrastują. Takie doniczki najlepiej prezentują się z roślinami, których główną ozdobą są liście, lub kwitną w zdecydowanym kolorze, który możemy powielić jako akcent na doniczce. Doskonałym połączeniem barw dla paproci i podobnych roślin jest „Słodka Borówka” z akcentem z „Limonkowego Ciemiernika” na tle ściany pomalowanej „Stokrotką Polną”. Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:    

Read More
MOŻE TROCHĘ EGZOTYKI NA CO DZIEŃ?

Przenieś się w dalekie, gorące krainy dzięki trzem soczystym kolorom! Kontrastowa kompozycja ”CZERWONEJ PIWONII”, „LILIOWCA RDZAWEGO” i „BEZCHMURNEGO NIEBA” ożywi Twój ogród. Stwórz miejsce do wspominania ostatnich podróży… lub planowania następnych 🙂 Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:    

Read More
Kolorowe budki lęgowe

Jeśli tęsknisz za budzącą się do życia naturą, wprowadź odrobinę wiosny do ogrodu za pomocą „RÓŻOWYCH GOŹDZIKÓW”, „BEZCHMURNEGO NIEBA” i „LIMONKOWEGO CIEMIERNIKA”. Zestaw tak samo uroczy jak i intrygujący z pewnością szybko ożywi Twój ogród. Najlepiej zaprezentuje się na drobnych akcentach, takich jak donice czy budki dla ptaków, które w takiej odsłonie na pewno szybko znajdą małych lokatorów! Z GAMY KOLORYSTYCZNEJ VIVA GARDEN! UŻYTO KOLORÓW:   

Read More
Back to Top